Truck Driver 3D: Extreme Roads

Kamyonlar ile simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48 MB
  • Version 1.22
  • Dil İngilizce
  • Firma VascoGames
Truck Driver 3D: Extreme Roads android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bağımlısı olacağınız bir kamyon simülasyon oyunudur.

Truck Driver 3D: Extreme Roads android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bağımlısı olacağınız bir kamyon simülasyon oyunudur.

3 boyutlu başarılı grafiklere sahip olan oyunda birbirinden farklı modellerde kamyonları kullanabilir, kamyonlara taş, odun, kereste gibi yükleri yükleyebilmeniz gerekmektedir. Son derece eğlenceli olan bu simülasyon oyunundaki amacınız ise taş ocaklarında bulunan taşları, ormanlarda bulunan ağaç kütüklerini ve büyük kayaları kamyonunuza düzgün ve dengeli bir şekilde yükleyerek taşımanız gerekmektedir. Ancak yükünüzü kamyonunuzun yakıtı bitmeden sizden istenen teslim noktasına ulaştırmanız gerekiyor.
Oyunda birbirinden farklı detaylara sahip olan bört büyük harita, römorklu ve römorksuz kamyonlar, benzin istasyonları bulunmakta ve farklı kamera açıları sayesinde oyun daha da eğlenceli hale gelmektedir.

Truck Driver 3D: Extreme Roads, dört farklı kamyon ve yirmi farklı zorluk seviyesi ile bu oyun tam size göre. Oynadıkça eğlenecek eğlendikçe tekrar oynamak isteyeceksiniz.

İyi eğlenceler.

Daha Fazla Göster
Truck Driver 3D: Extreme Roads indir